28-10-2021

SPOLEČNOST NIKON NABÍZÍ EXKLUZIVNÍ PŘÍSTUP K FOTOAPARÁTU Z 9 PROSTŘEDNICTVÍM ZDARMA DOSTUPNÉ VIRTUÁLNÍ AKCE

Akce #NikonDays se bude konat 5. listopadu od 13:00 do 21:00

Amsterdam, Nizozemsko, 28. října 2021: Společnost Nikon s potěšením oznamuje podrobnosti exkluzivní virtuální akce na oslavu systému Nikon Z včetně jeho nejpokročilejší vlajkové lodi, modelu Z 9, který uvádíme 28. října.

Populární firemní akce #NikonDays se bude konat 5. listopadu od 13:00 do 21:00. Nabídne vám hodiny bezprecedentního přístupu a pohled do zákulisí nového špičkového výrobku Nikon.

Fotografičtí nadšenci i profesionálové se mohou vychutnat setkání ve francouzštině, angličtině a němčině. K dispozici budou produktové prezentace a kulaté stoly s využitím aplikace Zoom, které poskytnou příležitost zblízka a osobně poznat špičkové fotografy divokých zvířat, sportovní fotografy, fotografy automobilů, fotografy módy a svatební fotografy Nikon z celé Evropy. Součástí akce budou rovněž podrobné pohledy na fotoaparát Z 9, systém Z a několik objektivů NIKKOR Z.

Účast na akci je k dispozici zdarma. Středobodem plánované inspirující a bohaté aktivity budou rady a návody, jak mohou fotografové bez ohledu na konkrétní motiv realizovat svůj tvůrčí potenciál na statických snímcích a videu.

K dispozici budou na výběr tři současné akce v angličtině, francouzštině a němčině.

Červené pódium (angličtina)

Zde mohou účastníci naslouchat inspirativním fotografům, jako jsou Amy Shore, Ashley a Jered Gruber a Brett Florens, stejně jako expertům firmy Nikon, při účasti na fotografických výzvách, předvádění výrobků a rozhovorech.

Zelené pódium (němčina)

Účastníci se mohou učit od fotografů, jako jsou Willi Rolfes, Ava Pivot, Christian Ammann, Heike Jasper a Jan Vincent, stejně jako od expertů firmy Nikon při účasti na odpoledních setkáních včetně fotografování v oblasti fotografie módy, portrétní fotografie a dalších žánrů.

Modré pódium (francouzština)

Inspirativní fotografové, jako je Vincent Lambert, Little Shao, François Lamoureux a Emmanuel Pampuri, přijdou spolu s experty firmy Nikon diskutovat o svých zkušenostech s fotoaparátem Z 9 s účastníky a budou fotografovat motivy v oblasti taneční fotografie.

Program a hodiny doplňujícího exkluzivního obsahu zůstanou na vyžádání k dispozici, což znamená, že obsah bude přístupný i po skončení akce.

Pro účast na akci si zaregistrujte své místo zde: https://nikondays.nikoneurope.com
Pro získání kompletního rozvrhu akce navštivte webovou stránku https://nikondays.nikoneurope.com

Společnost Nikon

Nikon je vedoucím světovým poskytovatelem výrobků a služeb v oblasti fotografie a videografie. Inovativní optické technologie společnosti – zahrnující amatérské a profesionální fotoaparáty, objektivy a příslušenství – v sobě nesou více než 100 let zkušeností v oboru. Značka je globálně oceňována pro stanovování nových standardů v oblasti designu a výkonnosti, kde revoluční řada fotoaparátů Nikon mirrorless a objektivů NIKKOR Z představují novou dimenzi optické výkonnosti.

Cílem společnosti Nikon je být vzorem v oblasti fotografické kultury a umožnit nejlepším světovým vizuálním umělcům využít jejich tvůrčí potenciál zprostředkováním vizuálních příběhů. Oceňované vybavení firmy poskytuje fotografům a videografům vše potřebné pro realizaci jejich tvůrčích vizí na nejvyšší úrovni.

Jako osvědčený vizionářský partner sjednocuje Nikon všechny úrovně tvůrců obsahu prostřednictvím své komunity uživatelů, nedostižné technické expertizy a přístupu ke zdrojům vzdělání prostřednictvím iniciativ, jako je Nikon škola.