Nikon Imaging | Česká republika | Europe

30-09-2015

Společnost Nikon Europe spouští nové webové stránky

Amsterdam, Nizozemsko, 30. září 2015: Společnost Nikon Europe dnes oznamuje spuštění svých nových webových stránek www.europe-nikon.com. Nový responzivní design nabídne uživatelům přívětivé prostředí na libovolném zařízení. Mohou tak snadno přistupovat k našim stránkám kdekoli a jakkoli – z počítače, tabletu i mobilu.

Stránky s novým vzhledem a snadným posouváním slouží i nadále jako autoritativní zdroj informací o společnosti Nikon a jejích produktech a nabízí zákazníkům bohatší obsah. Informace o produktech, včetně větších, inspirativních obrázků a videí o produktu, jsou k dispozici jedním kliknutím na tlačítko nebo klepnutím na obrazovku.

Monika Matuszewska, manažerka pro zkušenosti zákazníků ze společnosti Nikon Europe, říká: „Jsme digitálně vedená společnost, která staví zákazníky na první místo, a náš web tomu musí také odpovídat. Zákazníci chtějí mít náš obsah přístupný kdykoli a kdekoli ho budou potřebovat. Ať již jde o uznávaného profesionála nebo někoho, komu přestává stačit kvalita fotografií z mobilního telefonu, naši zákazníci chtějí mít možnost bez omezení si pocházet, co jim společnost Nikon může nabídnout. A naším úkolem je jim v tom pomoci. Proto jsme implementovali pro naše stránky zcela nový design, který zajistí, že stránky budou mít stejný vzhled a bude se s nim pracovat stejně, ať již je uživatel otevře na jakémkoli zařízení.“

Naše stránky mají kolem 2 milionů návštěvníků za měsíc a jsou k dispozici ve více jazycích pro 37 trhů po celé Evropě. Zahrnují vyhrazené sekce pro servis a podporu, tiskovou místnost a návštěvníci se také mohou inspirovat hrdinnými fotografy, které společnost Nikon představuje ve své značkové kampani JSEM NOVÝ POHLED.