Nikon Imaging | Česká republika | Europe

09-02-2018

Výrobky společnosti Nikon získávají ocenění „iF Design Award 2018“

Amsterdam, Nizozemsko, 9. února 2018: Společnost Nikon s potěšením oznamuje, že tři z jejích výrobků získaly ocenění „iF Design Award 2018“ v rámci kategorie věnované výrobkům.

Cenu získaly následující výrobky:

Digitální jednooká zrcadlovka – Nikon D850

D850 je nejnovější vlajková loď fotoaparátů Nikon a poskytuje fotografům pracujícím s obrazovými snímači ve formátu kinofilmu špičkovou kombinaci vysokého rozlišení, rychlosti a citlivosti k působení světla. Jde o ideální volbu pro fotografy, kteří chtějí mít svobodu poskytování působivých snímků bez výjimek. Fotoaparát D850 exceluje ve všech oblastech a je tak perfektním přístrojem pro profesionály.

Digitální jednooká zrcadlovka – Nikon D7500

D7500 je pokročilá digitální jednooká zrcadlovka poskytující mnoho z inovací oceňovaného modelu D500 v lehkém, robustním a současně cenově dostupnějším těle. Obrazový snímač s 20,9 milionu pixelů, systém zpracování obrazu a široký rozsah citlivostí ISO z tohoto přístroje činí schopný a všestranný nástroj v rukou nadšeného fotografa.

Kompaktní digitální fotoaparát – COOLPIX W300

COOLPIX W300 je odolný kompaktní digitální fotoaparát, který je vodotěsný do 30 m, odolá nárazu při pádu z výšky až 2,4 m a nabízí vynikající výkonnost v oblasti videosekvencí 4K UHD. Tento odolný fotoaparát je dobře vybavený intuitivními funkcemi pro zachycování akčních situací při turistice, kempování, lyžování i při relaxování na pláži.

Ceny „iF Design Awards“ jsou prestižní globální ceny za design sponzorované společností iF International Forum Design GmbH. Ceny zahrnují několik různých kategorií, jako jsou výrobky, komunikace a obaly. V tomto roce bylo zkušenými nezávislými experty vyhodnoceno více než 6 400 příspěvků z 54 zemí.