22-11-2017

Oznamujeme vznik nového Evropského svatebního sdružení Nikon

Amsterdam, Nizozemsko, 22. listopad 2017 – Dnešek je dnem zahájení činnosti Evropského svatebního sdružení Nikon, týmu expertů na fotografování svateb z celého regionu, kteří byli pečlivě vybráni společností Nikon, aby ukázali současné a budoucí svatební trendy a styly fotografování svateb. Zakládající členové sdružení:

•  Velká Británie: Ross Harvey, svatební fotograf, a Louise Beukes, redaktorka blogu B.LOVED
•  Itálie: Nadia Meli, svatební fotografka, a Elena Saia, zakladatelka blogu Wedding Wonderland
•  Francie: Chloé Lapeyssonnie, svatební fotografka, a Nessa Buonomo, zakladatelka blogu La Mariée Aux Pieds Nus
•  Česká republika: Simona Smrčková a Kamil Saliba, svatební fotografové, a Lucie Spišáková, autorka blogu Originalni Svatba 

Evropské svatební sdružení Nikon vytvoří exkluzivní, průběžně se měnící sérii fotografií, které budou vystaveny na evropském webu společnosti Nikon. Tato série se po spuštění zaměří na svatební tradice. Členové sdružení vybrali a nafotografovali zvláštní i krásné tradice z celé Evropy, mezi které patří francouzský svatební tanec „danse de la brioche“ či rozbíjení talířů. Fotografie mají inspirovat svatební fotografy a poskytnout jim náměty.

Všechny snímky od členů sdružení budou pořízeny novým fotoaparátem Nikon D850. Model D850 má rychlý snímač formátu FX s extrémně vysokým efektivním rozlišením 45,7 megapixelu, úžasnou světelnou citlivost a dynamický rozsah. S těmito vlastnostmi umožňuje víc než jen fotografovat – pomáhá vyprávět příběh dvojice a připomenout jí mimořádný den života pomocí síly detailů.

Po svém uvedení bude Evropské svatební sdružení Nikon dvakrát do roka vydávat nové přehledy nadcházejících svatebních trendů. Druhá instalace exkluzivního obsahu, která bude dostupná v dubnu 2018, bude ukazovat trendy a předpovědi pro jaro a léto 2018.

Další informace o Evropském svatebním sdružení Nikon a přístupu k fotografiím naleznete zde.

Pro získání dalších informací o oceněných produktech Nikon navštivte webovou stránku www.europe-nikon.com