25-07-2017

Vývoj digitální jednooké zrcadlovky Nikon D850

Amsterdam, Nizozemsko, 25. července 2017 – Společnost Nikon s potěšením oznamuje vývoj dalšího mezníku v oblasti rychlých digitálních jednookých zrcadlovek formátu FX s vysokým rozlišením, nedočkavě očekávaného nadcházejícího modelu Nikon D850.

Fotoaparát D850 bude působivým nástrojem pro ty, kteří neuznávají kompromisy s ohledem na výjimečnou kvalitu obrazu a maximální všestrannost, včetně ambiciózních a profesionálních fotografů i amatérů fotografujících krajiny, komerčních fotografů sportu, módy a svateb, stejně jako tvůrců multimediálního obsahu.

Fotoaparát D850 je nástupcem modelu D810, který byl vysoce oceňován pro svůj extrémně ostrý a brilantní výstup a bohatou tonalitu. Tato nová výkonná digitální jednooká zrcadlovka formátu FX je vybavena množstvím nových technologií, funkcí a zlepšení výkonnosti, které jsou přímým výsledkem dlouholetých reakcí našich uživatelů požadujících od svého fotografického vybavení pouze ty nejlepší výsledky.

Fotoaparát D850 překoná očekávání širokého spektra fotografů, kteří požadují vysoké rozlišení a vysokou rychlost, jaké může nabídnout pouze přístroj Nikon tohoto kalibru v kombinaci s objektivy NIKKOR.

*Informace o datu uvedení tohoto výrobku na trh budou oznámeny později.