Nikon Imaging | Česká republika | Europe

14-07-2016

Společnost Nikon představuje novou řadu monokulárů MONARCH Fieldscope

Amsterdam, Nizozemsko, 14. července 2016: Společnost Nikon Corporation s potěšením oznamuje uvedení nových modelů monokulárů MONARCH Fieldscope, které se skládají ze čtyř těl monokulárů fielscope a tří okulárů, které byly vyvinuty výhradně pro tuto řadu. Díky své nové optické konstrukci nabízejí tyto monokuláry MONARCH Fieldscope vysoký optický výkon s brilantním zorným polem. Vzhledem k tomu, že tyto modely jsou nástupci monokulárů fieldscope ED82/EDIII, zajistí nové vzrušující zážitky při pozorování přírody.

Monokuláry MONARCH Fieldscope zajišťují díky optickým sklům Nikon s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) vysoce kontrastní pohled a věrné barvy, všechny čočky a hranoly jsou opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro vynikající propustnost světla. Optimalizovaný zaostřovací systém umožňuje rychlejší a bezpečnější zaostření.

Okuláry MEP využívají nového optického systému a vyznačují se optickou konstrukcí s korekcí zklenutí pole, díky které dosahují rovnoměrné ostrosti a brilance v celém zorném poli a současně zajišťují velké předsunutí výstupní pupily. Pokud jsou tyto okuláry MEP připojeny k monokuláru fieldscope, je každý z těchto okulárů vodotěsný, což zajišťuje bezpečné použití i při neočekávaných změnách počasí.

Ať už sledujete ptáky nebo se kocháte uchvacující přírodou či noční oblohou, nabízí vám hliníkové tělo monokulárů fieldscope odolnost a robustnost, které jsou přímo stvořené pro skvělé venkovní aktivity. Bez ohledu na délku vaší cesty nebo extrémnost podmínek, monokuláry MONARCH Fieldscope jsou přímo stvořené pro to, aby odolaly všem zkouškám.