Vizionářští fotografové zkoumají nové možnosti řady Z

Fotografové všech úrovní, vybavení revolučním systémem mirrorless řady Z, vyprávějí příběhy zcela novým způsobem. Představujeme skupinu autorů #Zcreators.

Posilte své tvůrčí schopnosti

S revolučním systémem fotoaparátů mirrorless řady Z neexistují žádné hranice. Odkryjte svůj potenciál a dovolte nám, abychom vám pomohli posílit vaši tvořivost, vyprávět vaše příběhy a novými způsoby oživit vaše fotografické zaujetí. Vydejte se na vaši tvůrčí dráhu stejně, jako i my vstupujeme do nové kapitoly té naší uvedením nové generace fotoaparátů Z 6II a Z 7II.

Fotografové ze skupiny #Zcreators mají od společnosti Nikon oprávnění předvádět veřejnosti možnosti a použití produktů značky Nikon pro práci s obrazem, samotný rozsah jejich práce však závisí pouze na nich. Fotografové ze skupiny #Zcreators jsou nezávislí smluvní partneři a vizuální fotografové, nejsou zaměstnanci společnosti Nikon. Fotografové ze skupiny #Zcreators zodpovídají za obsah svých fotografií, webových stránek, výstav a vizuálních prací, zodpovídají také za způsob, jakým tento obsah a vizuální práce získají. Sdělení, přesvědčení nebo hlediska vyjádřená na fotografiích, webových stránkách nebo ve vizuálních pracích fotografů ze skupiny #Zcreators nemusí vyjadřovat názory, přesvědčení nebo hlediska společnosti Nikon nebo jakéhokoli jejího zaměstnance.

PODPOŘTE SVOU VÁŠEŇ

VÍCE SVĚTLA. SILNĚJŠÍ DOJEM.

#CREATEYOURLIGHT