Nikon Imaging | Česká republika | Europe
©Ross Harvey

Kniha trendů Look Book od Evropského svatební sdružení Nikon

Styl svatební fotografie se přizpůsobuje neustále se měnícím módním trendům. V této knize Look Book tým evropských svatebních fotografů a blogerů Evropské svatební sdružení Nikon odhaluje vzrušující kolekci klasických, současných a nových trendů ve svatební fotografii, kompletně zachycenou fotoaparáty Nikon a objektivy NIKKOR, a poskytuje tipy pro reprodukci některých ikonických snímků.

Klasické

©Nadia Meli

Ze všech trendů, které se v posledním desetiletí objevily, se některé staly poklady, které se budou dále vyvíjet, zatímco jiné nás rozesmějí tím, jak zachycují náladu a módu dané doby.

Současné

©Ross Harvey

Jelikož se Evropské svatební sdružení Nikon účastní v průběhu roku mnoha svateb, jeho fotografové mají bezprostřední zkušenost s posledními trendy.

Nové

©Chloé Lapeyssonnie

Díky svým výjimečným znalostem dění na svatbách tým Nikon Collective identifikoval trendy, které se v Evropě začínají postupně prosazovat.

Závěr

Trendy svatební fotografie se vyvíjejí pod vlivem módy, životního stylu a technologického pokroku. Tým Evropské svatební sdružení Nikon se shodl na mnohém, ale jedno je zcela jisté: budoucnost svatební fotografie je světlá, kreativní a technická.

©Simona Smrčková a Kamil Saliba