JSEM Louise Beukes, vydavatelka blogu B.LOVED

Louise, která se původně zabývala navrhováním interiérů, vydává oceňovaný blog zaměřený na životní styl a svatby B.LOVED šest let. Blog nabízí nejkrásnější a nejmodernější inspirace v oborech svateb, interiérů, rodiny, módy a krásy. Během této doby byla její stylistická práce zveřejněna v předních svatebních publikacích po celém světě, což Louise staví do role inovátorské a vůdčí autority ve svatební branži.
Louise Beukes

Otázky a odpovědi

Proč jste si jako své povolání vybrala svatby?
Někdy může váš život změnit i ten nejmenší skutek.  V mém případě to bylo stisknutí tlačítka „Zveřejnit“ u mého úplně prvního příspěvku na blogu jednoho sychravého dne v březnu 2011. Tenkrát jsem netušila, že mě tato akce katapultuje do bláznivého světa svateb. Náhle jsem balancovala mezi náročným zaměstnáním na plný úvazek, rychle rostoucím blogem a životem novomanželky.

V následujících letech jsem neúnavně pracovala na budování značky B.LOVED, rozšiřování okruhu čtenářstva a rozvíjení sítě talentovaných a loajálních profesionálních spolupracovníků ze svatební branže. V roce 2014 jsem se konečně odhodlala, opustila zaměstnání, z kterého jsem již byla rozčarovaná, a začala jsem se plně věnovat podnikání a oboru, který jsem si tak zamilovala.

Která ze svateb na vašem blogu je vaše oblíbená?
Během let jsem si zamilovala všechny skutečně svatby publikované na blogu B.LOVED, ale mojí zatím nejoblíbenější je kombinovaná britsko-brazilská svatba Eduarda a Clareany, která se konala u domu Eduardova dědečka s výhledem na South Downs. Kombinuje tradiční anglické prvky s atmosférou brazilského večírku. Moderní svatební šaty Clare od britského návrháře značky Self Portrait na sebe strhly veškerou pozornost a jejich otevřený stan napěchovaný anglickými růžemi, hortenziemi a pivoňkami poskytl atmosféru venkovní večeře. Z Brazílie poslali letecky dort, aby mohli hosté ochutnat, a na parketu se odehrával nefalšovaný večírek až do 1 hodiny ráno.

Jak důležité je podle vašeho názoru pro svatbu fotografování?
Když je sněden poslední kousek dortu, zvadne poslední lístek svatební kytice a romantika prvního polibku se zdá jako vzdálený sen, jsou fotografie to, co uchová vzpomínky na svatební den při životě.  Dostat snímky ze svatebního dne je skoro stejně vzrušující jako svatební den samotný!  Znovu si oživíte některé momenty, podíváte se na svatbu z nové perspektivy, uvidíte lásku a smích na tvářích vašich hostů a oceníte všechny drobné detaily, které jste měsíce pečlivě vybírali a vytvářeli, vše tak nádherně zvěčněné.  Fotografie a alba nejsou jen něco, na co se můžete po měsících a letech zpětně podívat, ale jsou i drahocenným dědictvím, z něhož se další generace budou dozvídat o své minulosti.