JSEM Elena Saia, zakladatelka blogu Wedding Wonderland

Do svateb se Elena zamilovala před několika lety, když začala plánovat svou vlastní. Najednou na nic jiného než na svatby nedokázala myslet a na začátku roku 2012 založila blog Wedding Wonderland zabývající se nápaditými svatbami a krásnými fotografiemi. Blog Wedding Wonderland se brzy stal jedním z největších italských svatebních blogů, z něhož tisíce párů čerpají inspiraci pro své svatební plány.

Eleniným cílem od začátku bylo pomáhat budoucím nevěstám a ženichům v osobní přípravě jejich svatby tak, aby byla skutečně podle nich. Dnes, o pět let později, je Elena ráda, že se to stalo jejím zaměstnáním. Když tráví několik hodin denně prohlížením fotografií zamilovaných lidí, je přesvědčena, že měla velké štěstí.
Elena Saia

Otázky a odpovědi

Proč jste si jako své povolání vybrala svatby?
K tomu došlo jen náhodou. Blog Wedding Wonderland byl ze začátku jen koníček (velmi časově náročný), ale vždy jsem doufala, že by se mi mohlo podařit z toho udělat něco víc. Práci ve svatební branži mám moc ráda. Stále jsem obklopena krásou a každý den vytvářím něco nového.

Která ze svateb na vašem blogu je vaše oblíbená?
Těch by bylo! Pokud bych si skutečně musela vybrat, asi bych uvedla úžasnou svatbu ve stylu Snu noci svatojánské začátkem tohoto roku. Bylo tam vše, co se mi líbí: recepce v lese, výrazné barvy, dlouhý stůl pod světelnými řetězy, zlatý nádech a řada dalších nápaditých detailů.

Jak důležité je podle vašeho názoru pro svatbu fotografování?
Fotografování je na svatbě mimořádně důležité. Nevěsty stráví spoustu času promýšlením všech detailů, šatů, květin, pozorností pro hosty, ale vše často trvá jen pár hodin a svatební den uteče tak rychle! Každý pár si zaslouží skvělého fotografa, který zachytí všechny nádherné a vzácné okamžiky.