Budiž světlo ve světě kreativity

Nikoňáci se letos dali dohromady a vytvořili komunitu fotografů, kteří se spolu učili, tvořili a inspirovali jeden druhého.
Šokovali jste nás svými reakcemi doslova z celého světa a také vaším talentem – zažehli jste plamen kreativity.
Inspirovali jste nás a motivovali a my vám budeme i nadále přinášet podněty k tomu, aby z vás byli ti nejlepší fotografové z nejlepších.

Nechejte se inspirovat a zdokonalujte se

Každý druhý týden s vámi budeme opět sdílet tipy a triky od našich expertů pro určité fotografické disciplíny, které můžete vyzkoušet v domácím prostředí.
Opět budete mít dva týdny na to, abyste vyzkoušeli získané dovednosti a pořídili snímky na dané téma. Sdílejte vaši tvorbu s námi na Instagramu, Facebooku a Twitteru, označte ji hashtagem #CreateYourLight.

Téma #19: Výtvarný portrét s Delphine Diallo

Tento týden budeme s naším projektem #CreateYourLight objevovat kouzlo výtvarného portrétu s francouzsko-senegalskou fotografkou a vizuální umělkyní Delphinou Diallo. Každým stiskem spouště vypráví Delphine příběh, povídali jsme si s ní o tom, proč je fotografie víc něž jen obraz a proč je Nikon Z 7II perfektní fotoaparát pro její styl focení. Jste připraveni vyzkoušet si sami výtvarný portrét?

Nechejte se inspirovat Delphininými tipy a sdílejte svoje snímky s hashtagy #CreateYourLight a #shootingfineartportraits

Ty nejlepší snímky se mohou stát součástí galerie Nikon.

Tipy a triky našich expertů, které můžete zkusit použít při interpretaci fotografického tématu u vás doma

PODPOŘTE SVOU VÁŠEŇ

VÍCE SVĚTLA. SILNĚJŠÍ DOJEM.

#ZCreators