Budiž světlo. Pro povzbuzení vaší fotografické tvorby.

Create Your Light je místo setkávání tvůrčích světů. Co se stane, pokud dva fotografové začnou spolupracovat? Prozkoumejte fotografické dovednosti prostřednictvím spolupráce, která spojuje tvůrce všech žánrů, stylů a tvůrčích fotografických vizí. Objevíte tipy překonávající hranice a triky umožňující zcela nové způsoby fotografování.
Již se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co nového jste vytvořili!

Nechejte se inspirovat a zdokonalujte se

Create Your Light je místo střetávání komunity uživatelů Nikon, místo vzájemných výzev a inspirací. Budeme i nadále sdílet tipy a triky našich expertů pro vzdělávání založené na domácí práci na různých fotografických zadáních. Stejně jako doposud budete mít dva týdny na využití nově získaných zkušeností pro pořízení snímku pokrývajícího aktuální téma. Své práce můžete s námi sdílet prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter s využitím hashtagu #CreateYourLight.

Ve spolupráci s matkou přírodou – fotografujeme přímořské scenérie s fotografem divokého oceánu!

S #CreateYourLight se vracíme na západní pobřeží Irska, abychom se připojili k fotografovi divokého oceánu Goergovi Karbusovi a vyrazili s ním fotografovat zdejší výjimečnou přírodu.
Během fotografování majestátních Moherských útesů, místních polí a pláží nám George prozradí jak spolupracuje s tím nejvyšším stvořitelem – matkou přírodou.

Vyzbrojený fotoaparátem Z 7II a dvěma oblíbenými objektivy — NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S a AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED—George tvoří výjimečné fascinující snímky pobřeží hrabství Clare. Dva procesory EXPEED a skvělé ostření fotoaparátu Z 7II s lehkostí drží krok s Georgovými nároky. Může se tak v klidu soustředit na kompozici a může pružně reagovat na náhlé změny počasí a světelných podmínek.

Přidejte se k Georgovi a podívejte se na to, jak lze využít toho nejlepšího světla, dostat ze záběru maximum a zvěčnit všechny ty nečekané, ale krásné okamžiky.

Podělte se s námi i vy o svoje nejlepší snímky přírody na sociálních sítích pomocí hashtagu #CreateYourLight. Ty nejlepší zveřejníme v online galerii Nikon.

Tipy a triky našich expertů, které můžete zkusit použít při interpretaci fotografického tématu u vás doma

PODPOŘTE SVOU VÁŠEŇ

VÍCE SVĚTLA. SILNĚJŠÍ DOJEM.

#ZCreators