Budiž světlo. Pro povzbuzení vaší fotografické tvorby.

Create Your Light je místo setkávání tvůrčích světů. Co se stane, pokud dva fotografové začnou spolupracovat? Prozkoumejte fotografické dovednosti prostřednictvím spolupráce, která spojuje tvůrce všech žánrů, stylů a tvůrčích fotografických vizí. Objevíte tipy překonávající hranice a triky umožňující zcela nové způsoby fotografování.
Již se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co nového jste vytvořili!

Nechejte se inspirovat a zdokonalujte se

Create Your Light je místo střetávání komunity uživatelů Nikon, místo vzájemných výzev a inspirací. Budeme i nadále sdílet tipy a triky našich expertů pro vzdělávání založené na domácí práci na různých fotografických zadáních. Stejně jako doposud budete mít dva týdny na využití nově získaných zkušeností pro pořízení snímku pokrývajícího aktuální téma. Své práce můžete s námi sdílet prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter s využitím hashtagu #CreateYourLight.

Jedno město, dvě generace – Tipy na fotografování Městské krajiny s fotoaparátem Z fc

#CreateYourLight zkoumá vztah a vzájemné obohacení mezi dvěma generacemi fotografů Nikon z jedné rodiny.

Constantin Schiller je fotograf, influencer a spolumajitel kreativní agentury. Dr. Gregor Renner je inženýr a vášnivý fotograf, který v minulosti fotografoval filmovou zrcadlovkou Nikon FE2. Otec a syn...

Podívejte se, co zažili během toulek po ulicích Stuttgartu s Nikonem Z fc. Může být nejnovější fotoaparát Nikon se vzhledem filmové zrcadlovky díky lákavé směsici inovativních technologií mostem mezi jejich fotografickými styly a přístupy?

Constantinovy a Gregorovy tipy a techniky jak komponovat vám pomohou tvořit poutavější snímky městské a pouliční fotografie. Podělte se s námi o svoje záběry pomocí hashtagu #CreateYourLight.

Nejhezčí snímky zveřejníme v online galerii Nikon.

Tipy a triky našich expertů, které můžete zkusit použít při interpretaci fotografického tématu u vás doma

PODPOŘTE SVOU VÁŠEŇ

VÍCE SVĚTLA. SILNĚJŠÍ DOJEM.

#ZCreators