Nikon Imaging | Česká republika | Europe

Kouzlo světla v pohnuté době

Prožíváme historické okamžiky, jaké tady ještě nikdy nebyly. Jako komunita fotografů máme jedinečnou možnost učit se jeden od druhého, tvořit a zachytit tyto momenty. Pojďme v tuto náročnou dobu dokumentovat naši historii, sdílet zážitky a zkušenosti a růst jako komunita.

Každé dva týdny představíme nové fotografické téma a tipy a triky našich expertů, abyste se mohli učit a mohli jste tvořit doma. Použitím tagu #CreateYourLight na Nikon Instagramu, Facebooku a Twitteru se můžete učit ze svého domova, tvořit a interpretovat jedinečným způsobem dané téma a sdílet svůj příběh s námi.

Na konci každého tématu budeme sdílet vybrané výtvory na sociálních sítích Nikon a také je zveřejníme v galerii #CreateYourLight na oficiálním webu společnosti Nikon, kde se stanou součástí dlouhodobé výstavy svědčící o vaší kreativitě v těchto pohnutých dobách.

Co vidíte a zažíváte v této chvíli?

Sdílejte svůj příběh s námi!

INSPIRUJ SE A ZDOKONALUJ SVÉ DOVEDNOSTI

Jednou za dva týdny s vámi budeme sdílet tipy a triky našich expertů, kteří vám poradí, jak fotit doma. Během těchto dvou týdnu můžete využít nové zkušenosti a vytvořit fotografie na dané téma. Sdílejte svoje výtvory s námi na Instagramu, Facebooku a Twitteru, nezapomeňte je označit hashtagem #CreateYourLight.

Téma #5: FOTOGRAFIE JÍDLA

Dnes, více než kdy předtím, je fotografování jídla populárním fotografickým žánrem.
Celá podstata fotografie jídla spočívá v tom, aby jídlo na fotografii vypadalo chutně. Ale nemusíte být šéfkuchařem s vytříbenými aranžérskými schopnostmi, abyste připravili a vyfotili úchvatně vypadající jídlo. Sledujte kroky profesionální „food“ fotografky Donny Crous, která používá jednoduché ingredience a rekvizity ze své kuchyně, aby z nich vytvořila úžasné kompozice pro své fotografie jídla.

Tipy a triky našich expertů, které můžete zkusit použít při interpretaci fotografického tématu u vás doma