Budiž světlo. Pro povzbuzení vaší fotografické tvorby.

Create Your Light je místo setkávání tvůrčích světů. Co se stane, pokud dva fotografové začnou spolupracovat? Prozkoumejte fotografické dovednosti prostřednictvím spolupráce, která spojuje tvůrce všech žánrů, stylů a tvůrčích fotografických vizí. Objevíte tipy překonávající hranice a triky umožňující zcela nové způsoby fotografování.
Již se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co nového jste vytvořili!

Nechejte se inspirovat a zdokonalujte se

Create Your Light je místo střetávání komunity uživatelů Nikon, místo vzájemných výzev a inspirací. Budeme i nadále sdílet tipy a triky našich expertů pro vzdělávání založené na domácí práci na různých fotografických zadáních. Stejně jako doposud budete mít dva týdny na využití nově získaných zkušeností pro pořízení snímku pokrývajícího aktuální téma. Své práce můžete s námi sdílet prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter s využitím hashtagu #CreateYourLight.

Fotografování jídla naším prvním makroobjektivem řady S!

Dobrodružství #CreateYourLight se vrací ke zkoumání fotografie jídla, které nám představují fotografky Donna Crous a Aurélie Gonin. Donna Crous je oceňovaná blogerka a fotografka jídla. Aurélie Gonin je videografka akčních sportů, producentka, redaktorka a režisérka.

Zjistěte, čeho obě fotografky dosáhly s využitím našeho prvního makroobjektivu řady S pro fotoaparáty mirrorless – NIKKOR Z MC 105 mm f/2,8 VR S. Co se stane, když spojíte dvě zcela odlišné tvůrčí vize a styly dohromady a smísíte se je světlem, barvami a jídlem?

Bez ohledu a to, jaký objektiv použijete, vás tipy a techniky svícení, kompozice a pohybů sdílené Donnou a Aurélií naučí mnoho nového. Vaše vlastní pořízené snímky s námi můžete sdílet prostřednictvím hashtagu #CreateYourLight.

Nejpůsobivější snímky mohou být vybrány pro naši galerii oblíbených snímků Nikon.

Tipy a triky našich expertů, které můžete zkusit použít při interpretaci fotografického tématu u vás doma

PODPOŘTE SVOU VÁŠEŇ

VÍCE SVĚTLA. SILNĚJŠÍ DOJEM.

#ZCreators