Nikon D810

Tento fotoaparát pořizuje díky svému obrazovému snímači s 36,3 milionu pixelů a extrémně širokému rozsahu citlivostí ISO vynikající snímky. To znamená, že je schopen přizpůsobit se světelným podmínkám při fotografování a produkovat vždy brilantní snímky vynikající kvality. Je také dostatečně kompaktní, aby jej bylo možné nosit stále u sebe. Jedná se o jeden z nejlepších profesionálních fotoaparátů.

Nikon DF

Tento fotoaparát nejen skvěle vypadá, ale rovněž pořizuje působivé snímky. Přístroj s vynikajícím obrazovým snímačem a perfektní redukcí šumu nabízí kompaktní rozměry, snadno se přenáší a je mým oblíbeným fotoaparátem pro fotografování životního stylu.

Nikon COOLPIX A

Fotoaparát Nikon COOLPIX A používám díky jeho rychlosti a výkonnosti. Tento malý a kompaktní fotoaparát obsahuje technologie z digitálních jednookých zrcadlovek a nečiní žádné kompromisy s ohledem na kvalitu výsledků. Rád jej používám, když hledám příběh nebo nápady a chci rychle a bez problémů zachytit určitý okamžik.

AF-S Zoom NIKKOR 17–35 mm f/2,8D IF-ED

Tento objektiv je skutečně vynikající! Jde o extrémně lehký a světelný objektiv. Jeho světelnost mi umožňuje fotografovat za nízké hladiny osvětlení a dosáhnout přitom ostrého zobrazení všech objektů.

AF-S NIKKOR 35 mm F 1,4 G

Tento širokoúhlý objektiv s vynikající kvalitou obrazu a vysokou světelností je perfektní pro použití za nízké hladiny osvětlení.

AF DC-NIKKOR 105 mm f/2D

Tento vysoce světelný střední teleobjektiv je skvělý pro fotografování za nízké hladiny osvětlení a poskytuje mým snímkům přirozený vzhled. Velmi rád jej používám pro zachycení fotografovaných objektů v jejich přirozeném prostředí.