George Karbus

Příroda

Chci ukázat, že příroda je tady pro nás. Věřím, že pokud chceme zachránit náš svět, musíme jej milovat – a to je přesně věc, kterou chci v lidech podnítit.

Životopis

George Karbus se narodil v České republice a je oceňovaným fotografem přírody se zaměřením na oceány, surfařem a vyznavačem volného potápění. Více než 15 let žije v malém městě Lahinch na západním pobřeží Irska.
George se specializuje na fotografování velkých mořských savců, jako jsou velryby a delfíni, a cestuje po celé zeměkouli a zachycuje podmořský svět a tyto jeho působivé živočichy.
Od zahájení své fotografické tvorby pracoval George na množství komerčních projektů pro společnosti, jako je BBC a Red Bull, a jeho práce byly publikovány v nesčetných knihách, časopisech a novinách po celém světě včetně The Irish Times a The Daily Telegraph.
Georgova práce mu získala množství ocenění, včetně umístění ve finále soutěže o cenu Wildlife Photographer of the Year Awards (2017), vítězství v soutěži British Wildlife Photography Awards (2013) a vítězství v soutěži Outdoor Photogtrapher of the Year Awards (2010).


Poznejte ostatní ambasadory značky Nikon