Poznejte ambasadory značky Nikon

Ambasadoři značky Nikon jsou jedni z nejtalentovanějších a nejvýznamnějších vizuálních profesionálů, kteří dnes v oboru pracují. Tito talentovaní a nadaní vypravěči překonávají všechny ostatní a jsou obdivováni pro svou vášeň, energii a nasazení při práci.

Ambasadoři značky Nikon jsou talentovaní a vlivní umělci, kteří používají nejnovější technologie z oblasti fotografie a své znalosti sociálních trendů k tomu, aby zastupovali současnou dobu. Ambasadoři značky Nikon se dělí v rámci workshopů, výstav, online výukových filmů a sociálních sítí o své technické znalosti a vášeň s profesionálními fotografy a nadšenými zájemci o fotografování.

Ambasadoři značky Nikon mají od společnosti Nikon oprávnění předvádět veřejnosti a profesionálním fotografům a filmařům možnosti a použití produktů značky Nikon pro práci s obrazem, samotný rozsah jejich práce však závisí pouze na nich. Ambasadoři značky Nikon jsou nezávislí smluvní partneři a vizuální fotografové, nejsou zaměstnanci společnosti Nikon. Ambasadoři značky Nikon zodpovídají za obsah svých fotografií, webových stránek, výstav a vizuálních prací, zodpovídají také za způsob jakým tento obsah a vizuální práce získají. Vzkazy, přesvědčení nebo hlediska vyjádřená na fotografiích, webových stránkách nebo ve vizuálních pracích ambasadorů značky Nikon nemusí vyjadřovat názory, přesvědčení nebo hlediska společnosti Nikon nebo jakéhokoli jejího zaměstnance.