Nikon Imaging | Česká republika | Europe

Objevujte, poznávejte a sdílejte fotografie a nechte se jimi inspirovat! Spojte se s námi v kanálech společnosti Nikon na sociálních médiích.

Přidejte se k nám na Facebooku

Navštivte nás na síti Facebook, kde se setkávají miliony fanoušků značky Nikon a sdílejí své fotografické inspirace. Přidejte se ke skupině a ukažte nám i ostatním, jak jste kreativní!

Prohlédněte si naše nejnovější zprávy na Twitteru

Zůstaňte ve spojení a nenechte si ujít nejnovější zprávy, užitečné fotografické tipy, skvělé snímky a mnoho dalšího: sledujte nás na síti Twitter.

Nechte se inspirovat na Flickru

Buďte neustále inspirováni! Na našem fotostreamu v rámci portálu Flickr naleznete neomezený zdroj fotografické inspirace a materiálů k vizuálnímu prozkoumání. Nebo se přidejte k oficiální skupině společnosti Nikon na portálu Flickr a získejte další příležitosti vystavit své snímky u společnosti Nikon. Líbí se vám to? Přečtěte si další informace o naší akci Snímek měsíce.

Staňte se součástí naší komunity na Google+

Přidejte se k nám na síti Google+ a staňte se součástí stále rostoucího společenství nadšených fotografů a fanoušků značky Nikon. Zde naleznete rychlé fotografické rady i podrobné postupy. Staňte se součástí této komunity nadšenců a sdílejte s ní svá díla.

Navštivte náš blog Nikon

Máte-li zájem o podrobnější informace ze světa fotografování a chcete získat větší přehled, navštivte náš blog. Můžete se zde rovněž přihlásit k odběru novinek.

Další informace o našem kanálu na YouTube

Chcete své fotografické schopnosti povýšit na novou úroveň? Stačí vyhledat kanál YouTube společnosti Nikon Europe. Získejte nejlepší tipy, náhledy a inspirace přímo od nejlepších světových fotografů. Sledujte naše videa na stránce Škola Nikon. Dozvíte se zde, jak oživit svou kreativitu pomocí speciálních tipů a triků.