Objevujte, poznávejte a sdílejte fotografie a nechte se jimi inspirovat! Spojte se s námi v kanálech společnosti Nikon na sociálních médiích.

Přidejte se k nám na Facebooku

Navštivte nás na síti Facebook, kde se setkávají miliony fanoušků značky Nikon a sdílejí své fotografické inspirace. Přidejte se ke skupině a ukažte nám i ostatním, jak jste kreativní!

Prohlédněte si naše nejnovější zprávy na Twitteru

Zůstaňte ve spojení a nenechte si ujít nejnovější zprávy, užitečné fotografické tipy, skvělé snímky a mnoho dalšího: sledujte nás na síti Twitter.

Nechte se inspirovat na Flickru

Buďte neustále inspirováni! Na našem fotostreamu v rámci portálu Flickr naleznete neomezený zdroj fotografické inspirace a materiálů k vizuálnímu prozkoumání. Nebo se přidejte k oficiální skupině společnosti Nikon na portálu Flickr a získejte další příležitosti vystavit své snímky u společnosti Nikon. Líbí se vám to? Přečtěte si další informace o naší akci Snímek měsíce.

NAVŠTIVTE NÁŠ BLOG NIKON

Máte-li zájem o podrobnější informace ze světa fotografování a chcete získat větší přehled, navštivte náš blog. Můžete se zde rovněž přihlásit k odběru novinek.

DALŠÍ INFORMACE O NAŠEM KANÁLU NA YOUTUBE

Objevujte, poznávejte a sdílejte fotografie a nechte se jimi inspirovat! Spojte se s námi v kanálech společnosti Nikon na sociálních médiích.

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU

Nechte se trvale inspirovat! Objevte skvělé snímky a jejich příběhy, stejně jako praktické fotografické tipy a další informace. Přidejte se k nám na síti Instagram.