Akademie Nikon-NOOR

Nečekáme jen na další generaci zprostředkovatelů vizuálních příběhů, které bychom podporovali. Ale aktivně jim poskytujeme výuku v jejich domovských zemích. Od roku 2009 se stalo několik vedoucích dokumentárních fotografů agentury NOOR školiteli akademie Nikon-NOOR. Tito školitelé cestují našimi evropskými teritorii, kde sdílejí své znalosti s nastávajícími fotoreportéry. Proškolili jsme více než 1 000 účastníků ve více než 70 zemích prostřednictvím workshopů pořádaných od Kazachstánu až po Turecko, Švédsko a Polsko.

Školitelé agentury NOOR přinášejí do akademie více než jen své fotografické zkušenosti. Pomáhají účastníkům naučit se řadit snímky, vystavět příběh a rozvinout jejich vlastní jedinečný fotografický styl. Rovněž sdílejí základní znalosti z této oblasti a poskytují rady k práci s vyjednavači a bezpečnostní tipy, protože mnoho účastníků školení masterclass pokračuje v práci ve válečných oblastech.

A podpora tímto nekončí. Prostřednictvím akademie Nikon-NOOR mají nyní účastníci k dispozici stále rostoucí síť mladých fotografů a profesionálů, kteří jim budou pomáhat v jejich rozvíjejících se kariérách.