Partnerství Nikon-NOOR

NOOR je kolektiv profesionálních fotoreportérů a dokumentaristů, jehož cílem je zvýšit povědomí o současných globálních problémech. Jeho fotografové pocházejí z různých zemí po celém světě a pracují na individuálních i společných projektech.

Společnost Nikon a NOOR jsou projektoví a vzdělávací partneři

Na své dlouholeté partnerství s agenturou NOOR, kolektivem vynikajících fotoreportérů, kteří dokumentují složité problémy, jimž náš svět v současné době čelí, je společnost Nikon náležitě hrdá. Společnost Nikon nejen podporuje rozsáhlé fotografické projekty agentury NOOR, například Podnět k zamyšlení (Food For Thought), který zkoumá potravinový dodavatelský řetězec, ale také s agenturou NOOR spolupracuje na vzdělávání, s cílem inspirovat začínající dokumentární fotografy.

Po celé Evropě se pravidelně pořádají speciální kurzy Akademie Nikon-NOOR, které začínajícím fotoreportérům umožňují úzce spolupracovat s profesionály na rozvoji svých dovedností. Účastníci získají individuální hodnocení svých portfolií, naučí se technické dovednosti potřebné při fotografování i postprodukci a získají profesionální rady k tomu, jak nalézt trh pro své příběhy.

Akademie Nikon-NOOR

Začínající fotografové pracují s lektory agentury NOOR na posuzování portfolií, porozumění sekvenčnímu zpracování snímků, zdokonalování se v editování a vytváření příběhů. Akademie nabízí intenzivní individuální výuku s fotografy týkající se technických možností a orientace na trhu mezinárodní fotografie. Jedná se o jedinečnou příležitost, jak získat znalosti a kontakty a zároveň rozvinout osobní vizi.