16.1.2013

SOM NIKON

Slovenští příznivci Nikonu, kteří se dosud na sociální síti Facebook sdružovali zejména na české a mezinárodní fanouškovské stránce, dostali od japonského výrobce fotoaparátů novoroční dárek - svůj vlastní oficiální profil: SOM NIKON.

Díky novému oficiálnímu profilu Jsem Nikon mají od Nového roku i slovenští fanoušci Nikonu možnost "spřátelit" se se svou oblíbenou značkou fotoaparátů a začlenit se tak do komunity vášnivých profesionálních, ale i amatérských fotografů.


"Komunita, Nikonistů 'je velmi silná a pouze na Facebooku se k ní po celém světě hlásí statisíce uživatelů. Slovenským fanouškům jsme chtěli dát stejný prostor pro vedení diskuse, výměnu zkušeností či sdílení snímků, na které jsou hrdí. Na profilu se kromě toho jako první dozvědí všechny novinky ze světa Nikon a kdykoliv se na nás mohou obrátit se svými otázkami. Zvu je tedy přidat se k nám, zapojit se do debaty a dobře se bavit! "Říká Jitka Spoustová Staňková, PR manažerka společnosti Nikon.


Nezáleží na tom zda Nikonem už fotíte, chtěli byste fotit, nebo vás prostě zajímají aktuality, tipy a rady ze světa fotografování. Na stránce https://www.facebook.com/somNIKON vás pouze jedno "Líbí se mi" dělí od členství v rodině lidí, se kterými vás spojuje vášeň a nadšení pro fotografii. Tak co - jste Nikon?