Servisní opravy

Vážení zákazníci servisního střediska Nikon v Praze. Předem se omlouváme za komplikace, ale bohužel vás musíme informovat o opatřeních, které jsme museli zavést v důsledku dopadu preventivních a karanténních opatření proti šíření Covid-19 v České Republice.

Z důvodu komplikací spojených s výše uvedenými opatřeními jsme nuceni uzavřít přístup pro osobní předání a vyzvednutí servisních zakázek v servisním centru. Prosíme, pro aktuální informace sledujte tyto stránky.

Servisní středisko zůstává plně funkční a připravené řešit veškeré vaše technické problémy týkající se produktů Nikon.

Pro předání vaší techniky do servisního centra můžete využít internetové stránky společnosti Nikon, kde si můžete objednat přepravu zcela zdarma (viz sekce Zaslat k opravě) nebo v případě záručních reklamací doporučujeme kontaktovat přímo vašeho prodejce. Ve výjimečných případech se lze domluvit na osobní návštěvě telefonicky přímo se servisním centrem.

Všechny zákazníky, kteří mají opravenou techniku již připravenou k vyzvednutí, budeme kontaktovat s návrhem způsobu předání.

Pro bližší informace a případnou domluvu na rychlém řešení vaší situace volejte naši bezplatnou linku zákaznické podpory 800 900 980.

Děkujeme za pochopení
Váš servisní tým Nikon

Zde naleznete podrobný popis různých možností oprav, které Vám může společnost Nikon poskytnout v našich servisních střediscích. Vezměte prosím na vědomí, že pokud zjistíte, že se možnost při registraci vašeho produktu ke službě neobjeví, pak se na vaše zařízení nevztahuje.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

  • ZÁRUČNÍ OPRAVA

  • TECHNICKÉ SERVISNÍ PORADENSTVÍ

  • SCHVÁLIT OPRAVU AŽ DO KONKRÉTNÍ VÝŠE

  • PODROBNÁ NABÍDKA NA OPRAVU

  • KONTROLOVAT VÝROBEK A POSKYTNOUT ODHAD OPRAVY - ROZPOČET

  • SERVISNÍ VÝMĚNA PRODUKTU

  • ČIŠTĚNÍ SENZORU