Nikon Imaging | Česká republika | Europe

26-04-2016

Aplikace SnapBridge, verze pro Android™, je nyní k dispozici

Amsterdam, Nizozemsko, 26. dubna 2016: Nikon představil aplikaci SnapBridge ve verzi pro Android™, která umožňuje stálé spojení kompatibilního Nikon digitálního fotoaparátu s chytrým zařízením* za použití technologie Bluetooth® Low Energy.

SnapBridge je aplikace, která nabízí uživatelům celou řadu výhodných služeb s využitím technologie Bluetooth® Low Energy, umožňující bezproblémové připojení Nikon digitálního fotoaparátu k chytrému zařízení, a to vše při nízké spotřebě.

SnapBridge aplikace je dostupná ve verzi iOS i Android™ a lze ji zdarma stáhnout z App Store® a Google Play™. iOS verze aplikace je naplánována být k dispozici na App Store® během letošního léta.

SnapBridge bude standardní funkcí v téměř každém novém fotoaparátu Nikon od roku 2016, počínaje Nikonem D500, který je k dostání v obchodech již dnes.

* Chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android™.
Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou registrované obchodní značky vlastněné Bluetooth SIG, Inc., a jakékoli použití těchto značek společností Nikon Corporation je na základě licence.
App Store® je ochranná známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích.
Názvy výrobků, obchodní názvy a názvy služeb jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných firem.