4.9.2014

Photokina

Amsterdam, 3. září 2014 – Výstavní prostor společnosti Nikon bude i letos možné nalézt na výstavě světového významu Photokina 2014 v hale 2.2. na výstavišti v Kolíně nad Rýnem. Expozice nabídne přístup k nejnovějším produktům a umožní jejich testování. Na programu jsou prezentace vynikajících světových fotografů a filmařů.

 

Mezi prezentujícími fotografy na stánku Nikon budou specialista na extrémní, cestovatelskou a sportovní fotografii Lucas Gilman, akční fotograf a filmař Corey Rich,  Ray Demski, který fotografuje atlety světového formátu a módní a umělecká fotografka  Miss Aniela. Vystupující fotografové budou návštěvníky expozice vzdělávat, inspirovat a naplňovat úžasem, neboť se s nimi budou dělit o své zkušenosti s fotografováním s nejlepšími produkty Nikon, jakými jsou Nikon D4S a D810.

 

V samém centru stánku bude instalován interaktivní světelný box, kde si budou moci návštěvníci vyzkoušet, jaké vzrušení přináší kreativní fotografie promítaná na obří obrazovku, a kde je čekají další překvapení. Zábavná a vzdělávací show se bude odehrávat po dobu celé výstavy na hlavním pódiu i na velkoplošné obrazovce.

Prezident Nikon Europe, Takami Tsuchida, řekl: „Naše produkty posouvají hranice obrazového ztvárnění a my jsme opravdu pyšní na to, že můžeme nejnovější produkty ukázat na výstavě Photokina 2014. Kromě toho se na našem stánku setkáte s odborníky, jejichž práce je ohromnou inspirací ve světě statické fotografie i filmu.“

 

Nikon bude vystavovat celou škálu produktů – od stylových kompaktních fotoaparátů až po profesionální digitální zrcadlovky té nejvyšší třídy. Návštěvníci stánku Nikon ochutnají něco z fotografie budoucnosti a budou odcházet s Nikonem ve své mysli i v srdci. Photokina je otevřena pro veřejnost od 16. do 21. září 2014 denně od 10 do 18 hodin.

 

Kompletní program naleznete na   www.nikonlife.eu.

Nejnovější zprávy naleznete na Twitteru @nikoneurope

 

Zapojte se do diskuze na Twitteru #nikonphotokina