18-11-2015

Nikon škola - Makro a mikro fotografie

Nikon škola - Makro a mikro fotografie

Zveme  vás na víkend plný makro fotografie pod vedením Petra Jana Juračky, vědeckého pracovníka Univerzity Karlovy v Praze a lektora Nikon školy. Jedinečné fotografické kurzy Makro a mikro fotografie 1 a 2 se odehrají na půdě Přírodovědecké fakulty UK v Praze dne 21. a 22. 11. 2015. Naučte se fotografovat živé a neživé objekty, využívat přirozené i umělé osvětlení, pracovat s makro objektivy, připravit časosběr, makro video nebo fotografovat za pomoci pokročilých technik mikro fotografie. Na kurzech si můžete zdarma zapůjčit fotoaparáty a objektivy Nikon.

Počet míst je omezen na 10 lidí.

Akce do 18. 11. 2015: Při zakoupení kurzu Makro a mikro fotografie 1 získáte 30% slevu na kurz Makro a mikro fotografie 2. 

Pro více informací navštivte stránky kurzů Nikon školy:

Makro a mikro fotografie 1, 21.11.2015 
Makro a mikro fotografie 2, 22.11.2015  

Petr Jan Juračka

Spolupracoval jako fotograf na projektech Prirodovedci.cz, NF Neuron; externě fotil pro Z00 Praha. Působil jako lektor fotografických workshopů pod záštitou Českého Švýcarska o.p.s., Národního Institutu pro další vzdělávání a Centra FotoŠkoda, jehož je také reklamní tváří. Za svou tvorbu získal zlatou medaili na International Photography Awards USA, stříbrnou na Px3 Paris a bronzovou na FIAP Youth Biennale. V roce 2014 obdržel cenu Prima Zoom a Nadace Neuron za nejlepší popularizační vědecké video a cenu Camera Magna časopisu FotoVideo za přínos v oblasti popularizace fotografie. Získal také druhé a třetí ocenění za cestovatelské projekce ze soutěžního přednáškového festivalu Caminos v Karlových Varech, dále se umístil na druhém místě v republikovém finále popularizátorů vědy FameLab. Má za sebou přes dvacet autorských a přes třicet skupinových výstav, je autorem či spoluautorem více jak čtyřiceti popularizačních časopiseckých článků o fotografii, cestování či přírodních vědách.

Více o lektorovi se dočtete na Nikonblog.cz.