1.2.2012

Nové kompaktní fotoaparáty - Nikon COOLPIX

Společnost Nikon dnes představuje první fotoaparát COOLPIX S30 konstruovaný speciálně pro použití ​​celou rodinou - od dětí až po jejich prarodiče, univerzální - COOLPIX P310 se světelností f/1,8, nové komplexní superzoomy: COOLPIX P510 a L810, stylové kompakty s velkým zoomem: COOLPIX S9300 a S6300,
elegantní kapesní modely: COOLPIX S3300, S4300 a S2600 a základní: COOLPIX L25 a L26.

Zábavný rodinný fotoaparát. Nikon uvádí fotoaparát COOLPIX S30

Společnost Nikon Europe dnes představuje první fotoaparát Nikon konstruovaný speciálně pro použití celou rodinou - od dětí až po jejich prarodiče. Vodotěsný, nárazuvzdorný, s velkými tlačítky a jednoduchým menu - COOLPIX S30 je fotoaparát, který hravě zvládne celá rodina. Snímač s 10 miliony pixelů, objektiv NIKKOR s 3x optickým zoomem, 6,7cm (2,7") displej LCD s vysokým rozlišením, nahrávání HD videosekvencí (720p) a zábavné vestavěné filtry umožňují, aby děti i dospělí zachytili svět fotoaparátem, který opravdu funguje.


„Jakmile uvidíte fotografie, které dokáže s fotoaparátem S30 pořídit každý člen rodiny, pochopíte, že tento fotoaparát je opravdu něco zvláštního," říká Nicolas Gillet, produktový manažer divize Consumer Products společnosti Nikon Europe. „Se snímačem s 10 miliony pixelů a 3x optickým zoomem, není fotoaparát S30 rozhodně hračka, což demonstruje vynikající kvalita obrazu fotografií i videosekvencí. Jsme nadšeni zejména ergonomií fotoaparátu s vystouplým objektivem a vestavěným bleskem - fotoaparát COOLPIX S30 je ideální pro sdílení okamžiků velké rodiny s dětmi."

Profesionální zpracování v kompaktním balení. Nikon uvádí fotoaparát COOLPIX P310

Společnost Nikon Europe dnes rozšiřuje řadu COOLPIX Performance uvedením výkonného kompaktního fotoaparátu COOLPIX P310 pro ty, kteří to myslí s fotografováním vážně. Nový fotoaparát s rozlišením 16 milionů pixelů se pyšní světelným širokoúhlým objektivem f/1,8 NIKKOR s 4,2x optickým zoomem, obrazovým snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod, pokročilou optickou redukcí vibrací, záznamem Full HD videosekvencí, 7,5cm (3,0") LCD displejem s vysokým rozlišením a uživatelsky nastavitelným funkčním tlačítkem.


Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe, řekl: „Vynikající kvalita obrazu, kterou přináší fotoaparát P310, z něj činí ideální volbou pro fotografické nadšence hledající mobilitu a vysoký výkon. Jeho ultra širokoúhlý 24mm zoomový objektiv s vysokou světelností f/1,8 vytváří úžasné věrné snímky s výjimečným rozlišením detailů. Použitá technologie redukce vibrací je neuvěřitelně efektivní a manuální režimy nabízí dokonalou tvůrčí svobodu."

Nové fotoaparáty společnosti Nikon s objektivy se superzoomem. Představujeme fotoaparáty COOLPIX P510 a COOLPIX L810

Společnost Nikon Europe dnes oznámila uvedení dvou nových fotoaparátů se superzoomem. Fotoaparát COOLPIX P510, který je následníkem velice oblíbeného modelu COOLPIX P500, nabízí objektiv NIKKOR s neuvěřitelným 42násobným optickým zoomem, který dosahuje obrovské supertelefotografické ohniskové vzdálenosti 1 000 mm až po širokoúhlou vzdálenost 24 mm. Fotoaparát je také vybaven obrazovým snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 milionů pixelů a pokročilou optickou redukcí vibrací. Model L810 s rozlišením 16 milionů pixelů, který je následníkem modelu COOLPIX L120, umožňuje ještě větší přiblížení než kdy předtím díky extrémně širokoúhlému objektivu s 26násobným optickým zoomem.

„S rekordní ohniskovou vzdáleností 1 000 mm je model P510 schopen zachytit detaily, které by byly pro jakýkoliv jiný fotoaparát příliš vzdálené. Díky pokročilé optické redukci vibrací jsou zaručeny za všech okolností ostré snímky," říká Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe. „Model L810 zase představuje přístroj se superzoomem a snadným použitím. Nyní nabízí ještě větší rozsah ohniskové vzdálenosti a obrazový snímač s rozlišením 16 milionů pixelů, což je více než měl jeho předchůdce - model COOLPIX L120."

Zoom s nepřekonatelným stylem: Fotoaparáty Nikon COOLPIX S9300 a S6300

Společnost Nikon Europe dnes představila dva nové kompaktní fotoaparáty s výkonným zoomem, které jsou ideální volbou pro cestování, sportovní události, hudební koncerty a další příležitosti. Štíhlý fotoaparát COOLPIX S9300 zachytí vše díky objektivu NIKKOR s 18x optickým zoomem, obrazovému snímači CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 milionů pixelů, optické redukci vibrací, záznamu videa v rozlišení Full HD, 7,5cm (3,0") displeji LCD a vestavěné jednotce GPS. Fotoaparát v pestrých barvách COOLPIX S6300 je vybaven objektivem NIKKOR s 10x optickým zoomem, obrazovým snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 milionů pixelů, optickou redukcí vibrací a záznamem videa v rozlišení Full HD.

„Modely COOLPIX S9300 i S6300 vám umožňují stylově zachytit všechna vaše dobrodružství," říká Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe BV. „Ať už snímáte fotografie nebo zaznamenáváte video v rozlišení Full HD zblízka nebo z dálky, tyto nové fotoaparáty COOLPIX se superzoomem vás nezklamou. Navíc vás ohromí svými vzrušujícími dodatečnými funkcemi, jako jsou automatický režim HDR, možnost snímat v 3D nebo vestavěná jednotka GPS."

Nikon přidává do řady COOLPIX novou stylovou dvojici. Představujeme fotoaparáty COOLPIX S3300 a S4300

Společnost Nikon Europe dnes posiluje svou řadu kompaktních fotoaparátů COOLPIX o dva nové modely, které jsou inteligentní a zároveň dobře vypadají. Barevný COOLPIX S3300, nástupce velmi populárního modelu S3100, je vybavený snímačem se 16 miliony pixelů, objektivem NIKKOR s 6x zoomem, 6,7cm (2,7") displejem LCD, technologií optické redukce vibrací, záznamem HD videa (720p) a vestavěnými filtrovými efekty. Model S4300 má stejné parametry a navíc větší 7,5cm (3,0") displej LCD s dotykovým ovládáním.

„Fotoaparáty COOLPIX S3300 a S4300 jsou oba navrženy k zachycení pomíjivých okamžiků," vysvětluje Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe. „Jsou elegantní, aby se vešly do kabelky nebo do kapsy, a vyrábí se v takových atraktivních barvách, že je budete chtít mít stále u sebe. Funkce, jako jsou například velmi rychlé spuštění, nahrávání HD videosekvencí pouhým stisknutím tlačítka a inteligentní automatické funkce, vám pomohou, abyste nezmeškali žádný zajímavý okamžik. Speciální efekty ve fotoaparátu umožňují užít si se snímky také nějakou zábavu."

Společnost Nikon přidává do řady COOLPIX trojici fotoaparátů se snadným používáním. Představujeme COOLPIX S2600, COOLPIX L25 a COOLPIX L26

Společnost Nikon Europe odhalila tři nové kompaktní fotoaparáty, které rozšiřují sérii COOLPIX. Tuto trojici tvoří ultratenký fotoaparát COOLPIX S2600 s rozlišením 14 milionů pixelů a 5násobným optickým zoomem, jednoduchý fotoaparát COOLPIX L25 se snadným automatickým režimem a fotoaparát COOLPIX L26 s rozlišením 16 milionů pixelů a záznamem videa pomocí jednoho doteku.

„Tyto tři nové produkty umožňují snadno začít s fotografováním," říká Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe. „Fotoaparát COOLPIX S2600 je štíhlý, ale nabízí spoustu funkcí. Je vybavený širokoúhlým zoomem, ostrým záznamem videa a řadou automatických funkcí zabraňujících rozmazávání. Fotoaparáty COOLPIX L25 a COOLPIX L26 umožňují snadnou obsluhu a jsou vybaveny inteligentní automatickou technologií, která umožňuje zaznamenávat úžasné fotografie a videa v jakékoliv situaci."