27-01-2016

NIKON ŠKOLA - MYSTICKÁ KRAJINA ČESKÉHO ŠVÝCARSKA

Milovníci krajinářské fotografie, časosběrného snímaní a dobrodružných workshopů se mohou těšit na fotografický víkend v pohádkové krajině Národního parku České Švýcarsko.

Účastníci fototripu se naučí fotografovat východy i západy slunce, osvojí si postupy tvorby timelapse videí a pod dohledem lektora si všechny snímky upraví. Zájemci budou moci nahlédnout do tajů natáčení videa a fotografování s drony. Nebojácní členové se po setmění vydají zachycovat své nejlepší snímky noční krajiny. A to vše pod vedením zkušeného cestovatele, fotografa, kameramana a milovníka Českého Švýcarska – Petra Jana Juračky. Široký sortiment produktů Nikon bude připraven pro zkoušení v terénu, proto se nebojte zúčastnit i bez vlastní techniky.

 

Intenzivní kurz je pod záštitou neziskové organizace České Švýcarsko o.p.s.

Pro více informací, instrukce a zakoupení kurzu navštivte stránky kurzu:

Mystická krajina Českého Švýcarska, 8. – 10. 4. 2016 

Národní park České Švýcarsko

Krajina Českého Švýcarska patří k nejfotogeničtějším oblastem naší země, právem také tedy k těm nejvíce fotografovaným. Ať už se jedná o velkolepé výhledy ze skalních vyhlídek, divoká koryta řek Kamenice a Křinice nebo o temné lesy zaříznuté v hlubokých údolích, zdejší krajina vždy působí tajemně a romanticky. Není proto divu, že učarovala nejednomu návštěvníkovi, včetně například Hanse Christiana Andersena. Petr Jan Juračka vede workshopy v Českém Švýcarsku pravidelně již sedmým rokem a pro tento kurz vybral lokality ideální k prohlubování znalostí o fotografování krajiny.

Více o lektorovi se dočtete na Nikonblog.cz.