Zachycení „rozhodujícího okamžiku“ fotoaparátem D500

Jak lze zachytit rozhodující okamžik? Společnost Nikon se spojila se světovým šampionem ve dvou kategoriích smíšených bojových umění BAMMA, kterým je Tom „Fire Kid“ Duquesnoy, a sportovním fotografem Tomem Milesem, aby zachytila zlomek sekundy trvající rozhodující okamžiky a odhalila scény, které by jinak nebylo možné spatřit pouhým okem.

Podívejte se, jak vysoká rychlost zpracování snímků a vysoká citlivost ISO fotoaparátu Nikon D500 zvládly zachytit neuvěřitelně rychlou superstar MMA při úderech do různých domácích potravin, jako jsou melouny, dorty nebo dýně.

Nikon D500 – Rozhodující okamžik

Tom Miles – životopis

Tom Miles je profesionální redakční/komerční sportovní a portrétní fotograf se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Fotografuje pro různé národní časopisy a komerční klienty, jako jsou The Telegraph, Men’s Health a Men’s Fitness. Oblast sportů a fitness je pro něho velmi atraktivní, protože tyto žánry nabízejí velkou rozmanitost a možnost spolupráce s velmi inspirujícími lidmi, jako jsou Paula Radcliffe, Rory Mcllroy a Mo Farah, a současně dovolují pořizovat nezapomenutelné snímky.
Tom rovněž učí na více než 30 univerzitách ve Velké Británii a pořádá kurzy školy Nikon ve Velké Británii a pro asociaci fotografů.
www.tmphoto.co.uk / www.photosmudger.com

Tom Duquesnoy – životopis

Tom Duquesnoy, přezdívaný Fire Kid, je francouzský šampion smíšených bojových umění (MMA), narozený 21. června 1993 ve městě Lens ve Francii. Duquesnoy je od roku 2013 jedničkou v oblasti smíšených bojových umění v kategorii featherweight (pérová váha) v Evropě.

Získal evropské pásy v turnajích Belgium Beatdown, Killacam, a v současnosti je držitelem světových titulů BAMMA Featherweight a Bantamweight. Vyhrál své první dva zápasy v turnaji Killacam za pouhých 35 sekund, což ho přivedlo do největší evropské organizace MMA, britské asociace smíšených bojových umění (BAMMA).

Kampaň Nikon „Rozhodující okamžik“ | Jaké používáte vybavení?

Kampaň Nikon „Rozhodující okamžik“ | Ze zákulisí