NIKON D850

Fotoaparát D850 představuje opravdovou změnu a fotografování s ním během mého speciálního projektu v Bukomu jsem si zamiloval. Má potřebné rozlišení a dynamický rozsah a kompaktní a mimořádně rychlé tělo. Je ideální pro fotografování působivých snímků zblízka.

Nikon D500

Nikon D500 je pozoruhodně lehký fotoaparát, zejména v kombinaci s lehčími objektivy DX. Při fotografování dobrodružných situací se často musím stát jejich součástí. Když například fotografuji horolezce, musím také lézt, takže lehký fotoaparát, jako je D500, je důležitý. Nikdo nechce, aby ho vybavení zpomalilo. Líbí se mi také, že fotoaparát podporuje video v rozlišení 4K – natočil jsem již několik fantastických záběrů pro připravované filmy.

Nikon D5

Nikon D5 je úžasný fotoaparát. Opravdu se již těším na jeho testování v rámci mé role ambasadora značky Nikon. Zachovává vysokou kvalitu snímků v širokém rozsahu citlivosti ISO, takže se hodí k fotografování ve špatných světelných podmínkách. Má působivou rychlost snímání, takže je ideální pro fotografování akčních situací, pohybu a sekvenčních snímků. A dokáže také snímat fantastická videa v rozlišení 4K.

AF-S NIKKOR 24–70 mm f/2,8G ED

Tento neuvěřitelně ostrý objektiv patří mezi mé oblíbené objektivy se zoomem. Je tak všestranný, že s ním často fotografuji celý projekt. Je vzácností mít objektiv se zoomem, který produkuje tak vysokou kvalitu snímků.

AF-S NIKKOR 70–200 mm f/2,8G ED VR II

Tento profesionální teleobjektiv se zoomem je klíčovou součástí mého vybavení. Se světelností objektivu 2,8, funkcí redukce vibrací a fantastickým rozlišením funguje tento objektiv dobře ve špatných světelných podmínkách a má rozsah, který využívám s potěšením. Snažím se mít tento objektiv s sebou co nejvíce.