Nikon Imaging | Česká republika | Europe

Rozhodující okamžik

Zachycení „rozhodujícího okamžiku“ fotoaparátem D500

Jak lze zachytit rozhodující okamžik? Společnost Nikon se spojila se světovým šampionem ve dvou kategoriích smíšených bojových umění BAMMA, kterým je Tom „Fire Kid“ Duquesnoy, a sportovním fotografem Tomem Milesem, aby zachytila zlomek sekundy trvající rozhodující okamžiky a odhalila scény, které by jinak nebylo možné spatřit pouhým okem.

Podívejte se, jak vysoká rychlost zpracování snímků a vysoká citlivost ISO fotoaparátu Nikon D500 zvládly zachytit neuvěřitelně rychlou superstar MMA při úderech do různých domácích potravin, jako jsou melouny, dorty nebo dýně.

Nikon D500 – Rozhodující okamžik

Tom Miles – životopis

Tom Miles je profesionální redakční/komerční sportovní a portrétní fotograf se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Fotografuje pro různé národní časopisy a komerční klienty, jako jsou The Telegraph, Men’s Health a Men’s Fitness. Oblast sportů a fitness je pro něho velmi atraktivní, protože tyto žánry nabízejí velkou rozmanitost a možnost spolupráce s velmi inspirujícími lidmi, jako jsou Paula Radcliffe, Rory Mcllroy a Mo Farah, a současně dovolují pořizovat nezapomenutelné snímky.
Tom rovněž učí na více než 30 univerzitách ve Velké Británii a pořádá kurzy školy Nikon ve Velké Británii a pro asociaci fotografů.
www.tmphoto.co.uk / www.photosmudger.com

Tom Duquesnoy – životopis

Tom Duquesnoy, přezdívaný Fire Kid, je francouzský šampion smíšených bojových umění (MMA), narozený 21. června 1993 ve městě Lens ve Francii. Duquesnoy je od roku 2013 jedničkou v oblasti smíšených bojových umění v kategorii featherweight (pérová váha) v Evropě.

Získal evropské pásy v turnajích Belgium Beatdown, Killacam, a v současnosti je držitelem světových titulů BAMMA Featherweight a Bantamweight. Vyhrál své první dva zápasy v turnaji Killacam za pouhých 35 sekund, což ho přivedlo do největší evropské organizace MMA, britské asociace smíšených bojových umění (BAMMA).

Kampaň Nikon „Rozhodující okamžik“ | Jaké používáte vybavení?

Kampaň Nikon „Rozhodující okamžik“ | Ze zákulisí