Nikon Imaging | Česká republika | Europe
Svatební fotografie

Svatební fotografie

Ať už pořizujete fotografie nebo video, inspirujte se nejnovějšími trendy, triky a tipy pro zachycení věčných vzpomínek.

Look Deeper

Look Deeper

Pořídit originální snímky oblíbených turistických míst není snadné. Podívejte se, jak fotograf Tomas Sentpetery pomocí objektivů NIKKOR pronikl hlouběji do nitra scenérií a zachytil netradiční perspektivy evropských cestovních destinací nejen nad zemí, ale i pod povrchem.

Modelky a nástěnné malby

Modelky a nástěnné malby

Londýn je mezinárodně uznávaný pro své renomé ve světě módy a vynikající pouliční umění. Ale co se stane, když tyto dvě věci spojíme dohromady?

Tváře Vánoc

Tváře Vánoc

Hlavní postavou Vánoc je sice Ježíšek, ale naplnění nejoblíbenějších svátečních tradic vyžaduje celoroční práci armády lidí.

Ošidné linie

Ošidné linie

Varšava je známá svou rozmanitou architekturou odrážející dlouhou a pestrou historii města. Stala se tak perfektním místem pro německého fotografa Maxe Leitnera, který tak mohl poskytnout působivé snímky architektury – v neobvyklých perspektivách.

Pronikání chaosem

Pronikání chaosem

Od neonovými reklamami zalitého nočního života až po jedinečnou kombinaci tradice a modernosti zprostředkovanou působivými urbanistickými scenériemi je Tokio rájem cestovatelských fotografů.

Rezavá krása

Rezavá krása

Série Rezavá krása, pořízená makrofotografem Albertem Ghizzim Panizzou, odhaluje působivý kontrast mezi svěžími švédskými lesy a zrezivělými vozidly na „hřbitově“ automobilů „Bilkyrkogården Kyrkö Mosse“ poblíž rezidenční čtvrti Ryd ve městě Linköping ve Švédsku.

Balet Louskáček ve tmě

Balet Louskáček ve tmě

Společnost Nikon uskutečnila exkluzivní fotografickou akci, na které baletka Melissa Chapski a taneční fotograf Laurent Liotardo představují, jak nový fotoaparát Nikon D3400, digitální jednooká zrcadlovka formátu DX pro začátečníky, usnadňuje pořizování vysoce kvalitních snímků a následně umožňuje jejich okamžité sdílení.

Rozhodující okamžik

Rozhodující okamžik

Jak lze zachytit rozhodující okamžik? Společnost Nikon se spojila se světovým šampionem ve dvou kategoriích smíšených bojových umění BAMMA, kterým je Tom „Fire Kid“ Duquesnoy, a sportovním fotografem Tomem Milesem, aby zachytila zlomek sekundy trvající rozhodující okamžiky a odhalila scény, které by jinak nebylo možné spatřit pouhým okem.

Povzneste každý den

Povzneste každý den

Frustrace z „vemödalen“, pokusu o zachycení něčeho úžasného v případě, kdy existují již tisíce identických snímků daného objektu, je něco, čemu někdy čelí každý fotograf.